2022 Yılı Kamp Dönemleri ve Ücretleri Belirlendi

2022 Yılı Kamp Dönemleri ve Ücretleri Belirlendi

Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği Ömer Özen Araştırma ve Eğitim Merkezi 2022 yılı kamp dönemleri, fiyatları ve kullanım şartları aşağıda yer almaktadır. Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kampımızdan yararlanmak isteyenler, Kamp Talep Formunu aşağıda belirtilen linkten online olarak doldurmalıdır.

Taleplerin Yönetim Kurulunca değerlendirilmesinin ardından tahsis işlemi gerçekleştirilerek katılımcıya bildirilecektir.

Kamp Formunda; adı-soyadı, iletişim bilgisi, dilekçe tarihi, konaklayacaklar dahil tüm bireylerin TC Kimlik No’ları zorunlu olup, eksik olması halinde form işleme konulmayacaktır. Emniyete bildirim yapıldığı için bu konuya hassasiyet gösterilmelidir.

Tahsis işlemleri ile ilgili olarak Araştırma Merkezinden sorumlu üyemiz Mehmet Fatih Sönmez’den (0505 585 1354) bilgi alabilirsiniz.

Not 1: Ünitelerin içerisinde mutfak mevcut olup yemekler konaklayanlara aittir. Fiyatlar 6 gece 7 günlük olup bir ünite fiyatıdır. Fiyatlara KDV ve Konaklama Vergisi dahildir. Girişler Pazar günü saat 12:00’den sonra çıkışlar ise Cumartesi günü saat 14:00’e kadar yapılacaktır.

Not 2: Kamp tahsis ücretleri için katılım payının aşağıdaki İktisadi İşletmemiz hesabına yatırılması gerekmektedir.

Not 3: Üyelik aidatının ise Dernek hesabına ayrı olarak yatırılması ve açıklamada sadece üye aidatı yazılmalıdır. (Ünite, kamp vs. ifadesi geçmemelidir.)

Not 4: Araştırma ve Eğitim Merkezinde kalmak için ödeme yapıp, herhangi bir nedenle gidemeyenlerden isteyenlere dilekçe ile en az 15 gün önce bildirmek şartıyla katılım bedelinin %80’i, 15 günden az bir süre önce bildirmek şartıyla katılım bedelinin %50’si iade edilecektir, 3 günden az süre kalması halinde ise katılım payı iade edilmeyecektir.

Not 5: Ünitelerde belirtilen kişi sayılarına ilaveten 0-12 yaş 1 çocuk ücretsiz konaklayabilecek olup, ünitelere bu sayının üzerinde katılımcı alınmayacaktır.

Not 6: Ünitelerde konaklama yapacak katılımcılardan müstecir firma tarafından her dönem için 250 TL depozito alınacak olup bu bedel elektrik, su ve demirbaşlar için teminat sayılacaktır. Konaklama sonrası elektrik ve su bedeli depozitodan düşülerek kalan bedel geri ödenecektir.

Not: 7: Elektrik kullanımı süzme saat yardımıyla belirlenecek olup, giriş ve çıkış değerleri farkınca kw/h başına 5 TL, su bedeli olarak kişi başı 20 TL (0-6 yaş ücretsiz) müstecir firma tarafından dönem başı ücret alınacaktır. Ücretlere ortak alan kullanımı dâhildir. (Ünite suyu ile araç yıkaması yapılmamalıdır.)

Not 8: Kamp içerisinde huzurlu ve çocuklar için güvenli ortam sağlayabilmek amacıyla otomobil park edilmeyecektir. Sadece kampa ilk gelişte ünitelere yerleşirken ve kamptan ayrılırken eşyaları almak için ünitelerin yanına araç ile girilebilecektir. Diğer zamanlarda işletmeci tarafından gösterilen alanlara araçlar park edilecektir.

Not 9: Kamp merkezimize ünite tahsisi yapılan katılımcılar “Giriş Belgesi Sözleşmesi’ni imzalamadan üniteye giriş yapamayacaktır. Tahsis devri hususunda firmaya ve Dernek Merkezine bilgi verilecek, yeni gelen kişiler için yeniden “Giriş Belgesi Sözleşmesi” düzenlenerek imzalanacaktır.

Not 10: Başvuru talepleri 30 Nisan 2022 tarihine kadar toplanacak olup, bu tarihten sonra tahsis işlemlerine başlanacaktır. Tahsislerde; asil üye, fahri üye, 1. derece üye yakını ve üye olmayan sıralaması izlenecektir. Tüm koşulların aynı olması durumunda kura çekilecektir.

Not 11: Araştırma Merkezi ile ilgili olarak üyelerimizin internet sayfasında belirtilen kamp sorumlusu Mehmet Fatih Sönmez dışında başka kimse ile tahsis konusunda görüşülmemesi, kamp ücreti için iktisadi işletmemize ait banka hesapları dışında şahsi hesaplara para yatırılmaması, kamp sorumlusu dışında kesilen tahsilat/tediye makbuzlarına istinaden ödeme yapılmaması, dernek hesapları dışında kamp ücreti için kişisel hesaba yatırılan ücret ödemelerinin derneğimiz sorumluluğunda olmadığını, kamp tahsislerinin web sayfamızda ilan edilen usul ve esaslar çerçevesinde bütün müracaatlar alındıktan sonra yapıldığının bilinmesi hususlarını sayın üyelerimizin dikkatine sunarız.

Not 12: Konaklama yapacak katılımcılar, dünyada ve ülkemizde görülen ve devam eden Covid-19 pandemisi nedeniyle, ilgili Bakanlıklar tarafından alınan tüm talimatlar ile gerekli sosyal mesafe, hijyen, temizlik ve görevlilerin belirttiği diğer kurallara uymakla mükellef olacaklardır.

Katılım Payı Ödemeleri için İktisadi İşletme Hesabı:

T.C. ZİRAAT BANKASI BAKANLIKLAR ŞUBESİ: 1133-3653636-5005

IBAN NO: TR 8100 0100 1133 0365 3636 5005

Üye Aidatı Ödemeleri için Dernek Hesabı:

T.C. ZİRAAT BANKASI BAKANLIKLAR ŞUBESİ: 1133-35158838-5002

IBAN NO: TR 7000 0100 1133 3515 8838 5002

Kamp Talep Formu için tıklayınız…

Resimler ve detaylı bilgi için tıklayınız….

Dönem ve ücretler için tıklayınız…

Ünitelerin dolu-boş durumu için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir