fbpx

2024 Yılı Kamp Dönemleri ve Ücretleri Belirlendi

2024 Yılı Kamp Dönemleri ve Ücretleri Belirlendi

Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği Ömer Özen Araştırma ve Eğitim Merkezi 2024 yılı kamp dönemleri, fiyatları ve kullanım şartları aşağıda yer almaktadır. Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kampımızdan yararlanmak isteyenler, Kamp Talep Formunu aşağıda belirtilen linkten online olarak doldurmalıdır.

Taleplerin Yönetim Kurulunca değerlendirilmesinin ardından tahsis işlemi gerçekleştirilerek katılımcıya bildirilecektir.

Kamp Formunda; adı-soyadı, iletişim bilgisi, dilekçe tarihi, aile bireylerinin tümünün TC Kimlik No’ları zorunlu olup, eksik olması halinde form işleme konulmayacaktır. Emniyete bildirim yapıldığı için bu konuya hassasiyet gösterilmelidir.

Tahsis işlemleri ile ilgili olarak Araştırma Merkezinden sorumlu üyemiz Mehmet Fatih Sönmez’den (0505 585 1354) bilgi alabilirsiniz.

Not 1: Ünitelerin içerisinde mutfak mevcut olup yemekler konaklayanlara aittir. Fiyatlar 6 gece 7 günlük olup bir ünite fiyatıdır. Fiyatlara KDV ve Konaklama Vergisi dahildir. Girişler Pazar günü saat 12:00’den sonra çıkışlar ise Cumaertesi günü saat 14:00’e kadar yapılacaktır.

Not 2: Kamp tahsis ücretleri için katılım payının aşağıdaki İktisadi İşletmemiz hesabına, üyelik aidatının ise “üye aidatı” belirtilerek Dernek hesabına ayrı ayrı yatırılması gerekmektedir. 

Not 3: Araştırma ve Eğitim Merkezinde kalmak için ödeme yapıp, herhangi bir nedenle gidemeyenlerden isteyenlere dilekçe ile en az 15 gün önce bildirmek şartıyla katılım bedelinin %80’i, 15 günden az bir süre önce bildirmek şartıyla katılım bedelinin %50’si iade edilecektir, 3 günden az süre kalması halinde ise katılım payı iade edilmeyecektir.

Not 4: Ünitelerde belirtilen kişi sayılarına ilaveten 0-12 yaş 1 çocuk ücretsiz konaklayabilecek olup, ünitelere bu sayının üzerinde katılımcı alınmayacaktır.

Not 5: Ünitelerde konaklama yapacak katılımcılardan müstecir firma tarafından her dönem için. 1.000 TL depozito alınacak olup bu bedel demirbaşlar için teminat sayılacaktır.

Not: 6: Elektrik ve su bedeli kamp ücretine dahildir. 

Not 7: Kamp içerisinde huzurlu ve çocuklar için güvenli ortam sağlayabilmek amacıyla otomobil park edilmeyecektir. Sadece kampa ilk gelişte ünitelere yerleşirken ve kamptan ayrılırken eşyaları almak için ünitelerin yanına araçlar girebilecektir. Diğer zamanlarda araçlar, işletmeci tarafından gösterilen alanlara park edilecektir.

Not 8: Kamp merkezimize ünite tahsisi yapılan katılımcılar “Giriş Belgesi Sözleşmesi”ni imzalamadan üniteye giriş yapamayacaktır. Tahsis devri hususunda firmaya ve Dernek Merkezine bilgi verilecek, yeni gelen kişiler için yeniden “Giriş Belgesi Sözleşmesi” düzenlenerek imzalanacaktır.

Not 9: Tahsislerde; asil üye, fahri üye, 1. derece üye yakını, gönüllü üye ve üye olmayan sıralaması izlenecektir. Tüm koşulların aynı olması durumunda kura çekilecektir.

Not 10: Araştırma Merkezi ile ilgili olarak üyelerimizin internet sayfasında belirtilen kamp sorumlusu Mehmet Fatih Sönmez dışında başka kimse ile tahsis konusunda görüşülmemesi, kamp ücreti için iktisadi işletmemize ait banka hesapları dışında şahsi hesaplara para yatırılmaması, kamp sorumlusu dışında kesilen tahsilat/tediye makbuzlarına istinaden ödeme yapılmaması, dernek hesapları dışında kamp ücreti için kişisel hesaba yatırılan ücret ödemelerinin derneğimiz sorumluluğunda olmadığını, kamp tahsislerinin web sayfamızda ilan edilen usül ve esaslar çerçevesinde bütün müracaatlar alındıktan sonra yapıldığının bilinmesi hususlarını sayın üyelerimizin dikkatine sunarız.

Not 11: Konaklama yapacak katılımcılar, ilgili Bakanlıklar tarafından alınan tüm talimatlar ile gerekli sosyal mesafe, hijyen, temizlik ve görevlilerin belirttiği diğer kurallara uymakla mükellef olacaklardır.

Katılım Payı Ödemeleri için İktisadi İşletme Hesabı:

T.C. ZİRAAT BANKASI BAKANLIKLAR ŞUBESİ: 1133-3653636-5005

IBAN NO: TR 8100 0100 1133 0365 3636 5005

Üye Aidatı Ödemeleri için Dernek Hesabı:

T.C. ZİRAAT BANKASI BAKANLIKLAR ŞUBESİ: 1133-35158838-5002

IBAN NO: TR 7000 0100 1133 3515 8838 5002

 

Kamp Talep Formu için tıklayınız…

Resimler ve detaylı bilgi için tıklayınız….

Dönem ve ücretler için tıklayınız…

Ünitelerin dolu-boş durumu için tıklayınız…

One thought on “2024 Yılı Kamp Dönemleri ve Ücretleri Belirlendi”

  1. Ömer dedi ki:

    Güzel bir yer ağustosta mutlaka ziyaret edeceğim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir