fbpx

50. Dönem Olağan Genel Kurulumuzu Coşkuyla Gerçekleştirdik

Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği olarak 50. Dönem Olağan Genel Kurulumuzu ülkemizin çeşitli illerinden gelen üyelerimiz ile birlikte 15 Mayıs 2022 pazar günü Dernek binamızda coşkulu ve heyecanlı bir şekilde gerçekleştirdik.

Program aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ve Güler Avcu hanımefendinin hoş geldiniz konuşmasıyla devam etti. Daha sonra sözü Dernek Başkanı Cafer Orhan aldı. Cafer Orhan “1950 yılında kurulmuş olan Derneğimizin 50. Dönem Olağan Genel Kuruluna katılım sağlayan hazırunu saygıyla selamlıyorum. Daha dünyada iklim, çevre vs. sorunları konuşulmazken Derneğimiz kurulmuştur. Büyüklerimiz dergilerle, makalelerle o zamanın sorunlarına çözüm bulmaya çalışmışlar. Günümüzün ve geleceğimizin ise faklı sorunlar olacaktır, dolayısıyla Yeşil Türkiye’ye daha çok sorumluluk düşmektedir. Pandemi sürecinde ormanların önemi ve insanların duyarlılığı daha da artmıştır.

Daha sonra Yönetim, Denetim ve Haysiyet divanı Asil ve Yedek Üyelerin seçimi ve dilek ve temenniler ile Genel Kurul sona erdi.

Daha sonra Yönetim, Denetim ve Haysiyet divanı Asil ve Yedek Üyelerin seçimi ve dilek ve temenniler ile Genel Kurul sona erdi.

Yeni Yönetim, Denetim ve Haysiyet Divanı üyesi olarak seçilen üyelerimize yeni dönemde başarılar diler, ülkemize ve ormancılığımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

49. Dönem Faaliyet raporu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir