fbpx

Üyelerimize Duyurulur

Üyelerimize Duyurulur

Yeşil Türkiye olarak üye takibi, online bağış ve kampanyalar, e-sertifikalar  konusunda Fonzip Dernek Yönetim Sistemini yaklaşık 1 yıldır kullanmaktayız. Bu sistem ile üyelik aidatınızı online olarak kredi kartınız ile aşağıdaki linke tıklayarak güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Eğer üye aidat borcunuzu bilmiyorsanız bu sistemi kullanabilmeniz için e-posta adresinizin sistemde kayıtlı olması gerekmektedir.

Sistemde güncel e-posta adresi ve cep telefon numarası olmayan üyelerimiz [email protected] adresine iletmesi önemle rica olunur. Güncel e-posta ve telefon numarası olan üyelere e-posta ve SMS gönderilmektedir. Eğer size gelmiyor ise bilgileriniz güncel değildir.

Online aidat ödemek için tıklayınız.

Not 1: Üye aidat borcunuzu biliyorsanız “Borç Ödeme” sayfasından gerekli bilgileri girerek ödemeyi yapabilirsiniz.

 

Not 2: Eğer üye aidat borcunuzu bilmiyorsanız “Bakiye Sorgulama” ekranından “TCKN, Cep Telefonu veya E-posta Adresiniz”den birini yazarak “Bakiye Sorgulama”ya tıklayınca borç bilginiz kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir. Sistemde güncel e-posta adresi ve cep telefon numarası olmayan üyelerimiz [email protected] adresine iletmesi önemle rica olunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir